İstanbul / Bağcılar Diyarbakır / Merkez
+90 505 069 58 75 +90 552 395 80 34
info@segabilisim.com

PAKETLER

Bir Siteden Daha Fazlası İçin Doğru Adrestesiniz

Firmamın neden web sitesi olmalı sorusuna verilecek onlarca yanıt vardır. Kendi sektörünüzün hedef kitlesine ulaşmak bunlardan yalnızca bir tanesidir. Bulunduğunuz konumun sınırlarını aşmak, müşteri artışınız için yalnızca referanslara bağlı kalmamak diğer önemli konulardır. Ve tabii ki de en önemli konu ise “rekabet”.


Günler, haftalar, aylar geçtikçe web sitesi sahibi olan firmaların sayısı gittikçe artmaktadır. Bu herkesçe bilinen sıradan bir veridir. Ancak buradaki asıl önemli husus, bir web sitesi sahibi olmaktan öte; nitelikli bir web sitesi sahibi olmaktır. Zira nitelikli bir web sitesini işlek bir cadde üstündeki mağazaya, niteliksiz bir web sitesini de caddeye onlarca sokak uzakta tenha bir sokaktaki iş yerine benzetebiliriz. Bir web sitesi,  tasarımdan SEO işlemine kadar birçok konuda kusursuz bir işçilikle üretilmediği sürece varlığı pek de anlam ifade etmemektedir.


Küçük ölçekli işletmeler için bütçeyi zorlamayacak, yerel harita tanıtımının yapıldığı başlangıç paketidir.


Küçük ve orta ölçekli işletmeler için ürün ve hizmetlerini tanıtarak müşterilerine daha kolay hizmet sunabilecekleri pakettir.


Marka bilinirliğini ve kazançlarını gözle görünür bir şekilde büyütmek isteyen firmalar için uygun bir pakettir.