İstanbul / Bağcılar
+90 505 069 58 75
info@segabilisim.com

HAKKIMIZDA

Bir Siteden Daha Fazlası İçin Doğru Adrestesiniz

MİSYON

İşimizle müşterileri ve kendimizi mutlu etmek.

VİZYON

Mutlulukta zirveye ulaşmak.


Sega Grafik Tasarım & Bilişim Hizmetleri 23.12.2013 (23 ARALIK 2013) yılında Bekir Çoban Tarafından kurulmuş olup, Web Hosting Alan Adı Hizmetleri Sunucu Çözümleri Kurumsal
Kişisel Blog Site Kurulum Grafik Tasarım Hizmetleri – Kurumsal Kimlik – Banner Hizmeti Opencart WordPress ProTicaret – İdeaSoft E-Ticaret Yazılımlarında uzmanlaşmıştır. Şirketimiz kuruluşundan itibaren küresel anlamda gelişmeleri yakından takip ederek, dünya standartlarındaki kalite anlayışı ve güçlü teknik altyapısı ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.
konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile yüksek kalitede, üstdüzey güvenliğe ve yedekleme altyapısına sahip internet hizmetini en uygun fiyata sunmak için çalışmaktadır.


Rekabetin en yoğun olduğu sektörlerden olan yazılım sektöründe profesyonel hizmeti ile firmaların hayallerindeki web sitelerini kuran Sega Grafik Tasarım Bilişim Hizmetleri, uzman kadrosu, hızlı hizmet kalitesi ve ekonomik fiyatları ile ilk tercihler arasında yer almaya devam ediyor. Web siteleri firmaların dijital ortamdaki aynasıdır. Firma prestijine yakışır ve kullanıcı dostu web tasarımları ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, mobil uyumlu yazılımlarla kurduğu web sitelerinin her zaman ulaşılır ve kullanıcı dostu siteler olmasını sağlıyor.


Firma ihtiyaç analizini belirlemede profesyonel olan yazılım ekibimiz, firmalarla birlikte yaptığı analiz sonucu her bir firmaya özel web tasarımlarını ve fiyat teklifini çıkartarak müşterilere sunuyor. Onay sonrası başlayan süreçte ise her bir aşamada müşterileri bilgilendirerek firmaları hayallerindeki web sitelerine kavuşturuyor. Zamanında teslim, ekonomik fiyat ve en önemlisi de SEO uyumlu ve kullanıcı dostu bir web sitesi hazırlayarak firmaların rekabet gücünü arttırıyor.


Hizmet Kategorileri

Hizmet verdiği sektör bakımından son derece geniş bir hizmet kategorisine sahip olan Yardımcı Teknoloji, eğitimden sağlığa, inşaat sektöründen gıda ve tekstile kadar birçok firmaya web yazılım hizmeti sunmaktadır. Her çeşit kurumsal firmanın web sitelerini firmaya yakışır bir formatta hazırlamakta, web siteleri ve blog tasarımında fark yaratmaktadır. Emlak, elektrik, elektronik, avukatlık, otel, e-ticaret, nakliye, muhasebe ve daha birçok firma web tasarımında adından söz ettiriyor. Kişisel ve ticari blog ve web sitelerinde her zaman profesyonel hizmet alacağınız bir firmayız.


Profesyonel Web Yazılım Hizmeti

 Bir web sitesinde ilk dikkati çeken şey domain adıdır. Kolay hatırlanan ve global bir web sitesi her zaman daha fazla ziyaretçi alır. Sitenin hızlı çalışması, kolay açılması ve web sitesinde gezintinin rahat olması bir kullanıcı için çok önemlidir. Aksi taktirde kısa sürede siteden çıkacaktır. Tasarımın hem göze hitap eden hem şık ve kaliteli olması ise PHP Responsive Script ile mümkündür. SEO uyumlu, kaliteli içeriklere sahip ve mobil uyumlu bir web sitesi her zaman çok daha fazla ziyaretçi alacak ve hedef müşteri kitlesini yakalayacaktır.